NM Turizm ve Seyahat Acentası Türkiye Seyahat Acentaları Birliği üyesi ve 12 yıllık bir acenta olup ASTA ve JATA gibi uluslararası birliklerinde üyesidir. A Grubu Seyahat Acentası olarak her türlü yurt içi ve yurt dışı seyahat faaliyetlerini yürütmeye ve tüm havayolu şieketlerinin biletlerini satmaya yetkilidir.

Acentamız 12 yıllık birikimi ve tecrübesiyle siz değerli müşterilerine en doğru ve ekonomik parkuru oluşturmayı ilke edinmiştir.

NM Turizm ve Seyahat Acentası ile her seyahatiniz için ayrıcalıklarınız sınırsız olacaktır...
  • Acentamız ile seyahat ederek tüm havayolları satış ofislerinde bulabileceğiniz ayrıcalıklardan özel ilgi ve güleryüzlü hizmet anlayışımızdan yararlanarak faydalanabilirsiniz.
  • Yaptırmış olduğunuz rezervasyonlar size en uygun tarihe kadar tutulur ve uçuşunuzdan önce koltuk rezervasyonunuz yapılır.
  • Biletleriniz adreslerinize ücretsiz teslim edilir.
  • Sık olarak uçak seyahati yapan müşterilerimiz için Miles&Miles, Miles&More gibi mil kartlarını acentamız vasıtası ile ücretsiz olarak temin edebilir ve mil kartları ile ilgili tüm programları, promosyonları ve birikmiş millerinizi acentamızdan öğrenebilirsiniz
  • NM Turizm ve Seyahat Acentası ile seyahat edecek tüm gençler, öğrenciler ve 65 yaş üstü yolcular indirimli bilet sahibi olabilirler.
N&M Turizm ve Seyahat Acentası
Tunalı Hilmi Caddesi 68/8-12 Ankara
Tel: 90 (312) 426 98 72 - 90 (312) 427 15 65 Fax: 90 (312) 426 98 71
info@nm.com.tr